Grupa MoCarta zaprasza na Jesienną Trasę Koncertową „Grupa MoCarta wśród Gwiazd”!

17 października, 2023

Kwintesencja kabaretu, doskonałej muzyki i niezapomnianych śmiechów – tak można opisać Grupę MoCarta. Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk oraz Bolesław Błaszczyk, znani i lubiani artyści, ruszają w trasę koncertową, która obiecuje być niezwykłym połączeniem muzyki klasycznej z dowcipem i historią.

W trakcie ich występów, J. S. Bach opowie o początkach polifonii i nordic walking, Wolfgang Amadeusz Mozart zdradzi tajemnice swojego źródła inspiracji dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku. Nie zabraknie również skróconej historii muzyki według Grupy MoCarta, wizyty w wiedeńskiej rozgłośni radiowej z 1785 roku oraz żartu, który rozweseli nawet Ludwiga van Beethovena, na chwilę jednak tylko.

Nie przegap okazji by doświadczyć tej niezwykłej mieszanki talentu, historii i zabawy! Tej jesieni możesz ich zobaczy m.in. w Chełmie, Grójcu, Ostrołęce, Płocku i Radomiu.

Sprawdź termin występów

Dołącz do Grupy MoCarta w ich muzyczno-kabaretowej podróży wśród gwiazd i zanurz się w niezapomnianym doświadczeniu, które rozśmieszy Cię do łez i rozbudzi pasję do muzyki klasycznej! Nie zwlekaj, rezerwuj bilety już teraz!

Wracają hity - Klimakterium i już oraz Klimakterium 2 w listopadzie i grudniu