Wracają hity – „Klimakterium i już” i druga część tego kultowego spektaklu czyli „Klimakterium 2 czyli Menopauzy szał” jesień 2024 oraz wiosna 2025.

17 października, 2023

Jesień obfituje w wyjątkowe wydarzenia teatralne, a wśród nich niezwykłą trasę spektakli „Klimakterium i już” oraz „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał”. Oba spektakle zapewniają publiczności rozrywkę, śmiech i momenty, które na długo pozostaną w pamięci.

„Klimakterium i już” to niezwykle dowcipny spektakl, który odważnie podejmuje temat trudnego okresu w życiu kobiet. Bohaterki sztuki, a także kobiety z widowni, dzielą się swoimi doświadczeniami w atmosferze pełnej ciepła i humoru. Występ staje się swoistym „babskim spotkaniem”, które przekonuje, że nawet największe problemy można przezwyciężyć ze śmiechem. Wspaniała obsada, w tym Ewa Złotowska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Jodłowska i Renata Zarębska, wspaniale oddaje ducha tej wciągającej komedii, która zyskała uznanie na deskach teatrów w całej Polsce.

Jednak to nie koniec emocji! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” to kontynuacja historii bohaterek, które, choć nie młode, wciąż emanują młodością ducha. W spektaklu tym bohaterki spotykają się w nowym miejscu, gotowe na kolejną porcję niezapomnianych przygód i rozmów. Nowe piosenki, energiczne układy choreograficzne i niepowtarzalna chemia między aktorkami a publicznością sprawiają, że każdy moment spektaklu jest niezapomniany. Ewa Złotowska, Grażyna Zielińska, Elżbieta Jodłowska i Elżbieta Jarosik doskonale wcielają się w postacie, które bawią, wzruszają i inspirują zarówno panie, jak i panów w sali.

Oba spektakle to nie tylko rozrywka, ale również terapia śmiechem, która pomaga zdystansować się do własnych lęków i zranień. Warto więc znaleźć chwilę na niezapomnianą podróż przez świat kobiecych doświadczeń, którą oferują te niezwykłe spektakle.

Nie przegap okazji, by dołączyć do tych niesamowitych widowisk!
Szczegółowe informacje dotyczące dat i miejsc występów:

Kabaret Grupa Mocarta w najnowszym programie "Ale kino" Muzyka filmowa - zaprasza na wiosenna trasę koncertową.